OnzeClubwinkel

 

Beste ouders, verzorger(s) en sporters,

Wij Adonis Sportacrobatiek doen mee met OnzeClubwinkel.

Dit is een superleuke en simpele manier om onze club te sponsoren en er zelf ook voordeel uit te halen. 

Doe voortaan je internetaankopen zoals je gewend bent, maar dan met één klik extra via www.onzeclubwinkel.nl en je sponsort met iedere internetaankoop automatisch en ongemerkt onze club. En bovendien ontvang je zelf ook een bedrag terug! 

Er komt niks bovenop het aankoopbedrag en het verplicht je tot niks.

Bekende webshops die meedoen zijn onder andere Bol.com, Coolblue, Booking.com, Wehkamp en Media Markt.

Gebruik je Google Chrome?

Dan hoef jij zelf maar eenmalig de extensie te installeren in je browser en eenmalig in te loggen. Je spaart dan altijd automatisch wanneer je bij een bij OnzeClubwinkel aangesloten webshop een aankoop of boeking doet. 

Download de extensie hier.

Meld je dus snel aan op www.onzeclubwinkel.nl en begin direct met sparen!

Pages:
Edit